^Powrót na górę

Jasełka i wigilie klasowe 2022

   Dnia 22 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się przedświąteczne spotkanie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Na początku tego świątecznego dnia uczniowie przeżywali w swoich klasach Wigilie, którym towarzyszyła wspólna modlitwa oraz czytanie Pisma Świętego.
   Następnie łamaliśmy się opłatkiem oraz składaliśmy sobie serdeczne i szczere życzenia. Podczas spotkania wigilijnego nie mogło zabraknąć również wspólnego kolędowania.
  Pozostając w klimacie świątecznym, udaliśmy się na Jasełka przygotowane przez klasę II oraz III pod kierunkiem p. Anety Klimek oraz p. Natalii Rudek. Uczniowie w pięknych strojach przedstawili historię narodzenia Jezusa. Występowi towarzyszył śpiew kolęd i pastorałek oraz taniec w strojach krakowskich.
  Następnie rozdano nagrody w konkursach: „Najładniejszy wystrój świąteczny klasy” oraz „Stroik świąteczny” oraz wysłuchano pięknych życzeń bożonarodzeniowych złożonych przez p. dyrektor Agnieszkę Pilarską dla wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców.
Występ jasełkowy przygotowano z wykorzystaniem sprzętów zakupionych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook