^Powrót na górę

II miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

  19 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Królówce, rozegrane zostały zawody Halowej Piłki Nożnej Chłopców, w ramach Gminnych Szkolnych Zawodów Sportowych – Igrzyska Dzieci. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkół podstawowych w Nowym Wiśniczu, Królówce, Starym Wiśniczu, Kobylu i Muchówce.
   Po emocjonującej i zaciętej grze I miejsce zdobyła  drużyna chłopców ze SP w Nowym Wiśniczu, II miejsce wywalczyli chłopcy ze SP w Królówce na III miejscu uplasowała się SP w Muchówce, IV miejsce przypadło zawodnikom z Kobyla i V miejsce zajęli chłopcy ze Starego Wiśnicza. Młodym zawodnikom z naszej szkoły gratulujemy II miejsca i z niecierpliwością będziemy czekać na dalsze sukcesy.

 

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook