^Powrót na górę

Wycieczka klas 0-III na warsztaty malowania ozdób choinkowych

Skąd biorą się ozdoby choinkowe? Jak powstają bańki i gdzie się je produkuje?! Takie pytania nurtowały uczniów klas 0-III do chwili, kiedy udaliśmy na warsztaty malowania ozdób choinkowych w Bęble. W poniedziałek 18.12.2017r. wszystkie klasy młodsze wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. B. Cygan, p. N. Rudek, p. A. Daniec, p. M. Kowalską –Gruca, p. J. Łękawą wybrały się na wycieczkę do Fabryki Ozdób Choinkowych Amar. Tam na własne oczy zobaczyliśmy jak powstają bańki choinkowe- zobaczyliśmy etapy powstawania ozdób, jak to się dzieje, że maja one różne kształty i jak można je pięknie ozdobić. Zwiedziliśmy fabrykę, a potem samodzielnie pomalowaliśmy wybrana ozdobę. W skupieniu malowaliśmy bańki i ozdabialiśmy je brokatem . Każdy chciał mieć najładniejszą. Okazało się, że to nie taka prosta sprawa. Wszyscy jednak byliśmy zadowoleni z końcowego efektu swojej pracy. Wysuszoną i zapakowana bańkę zabraliśmy do domu. Zawisną one na honorowym miejscu na świątecznej choince.

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook