^Powrót na górę

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Tradycja kolędowania sięga odległych lat. Od wieków kolędy rozbrzmiewały w polskich kościołach i domach. I w naszej szkole dnia 20 grudnia 2017r. słychać było śpiew kolęd. W tym dniu odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Kolęduję Tobie Jezu moje serce".  W konkursie brali udział uczniowie Oddziału Przedszkolnego i klas I, II, III. Celem Konkursu było upowszechnienie śpiewu w szkołach i placówkach oświatowych, kultywowanie śpiewania kolęd i pastorałek oraz promocja dziecięcej twórczości artystycznej.
   Uczniowie wspaniale zaprezentowali  przygotowane kolędy i pastorałki. Wybór najlepszych prezentacji był bardzo trudny, po długich obradach komisja wyłoniła zwycięzców. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody.

Oddział Przedszkolny – Emilia Frączek
Klasa I – Julia Brzegowy
Klasa II – Nikola Mochel
Klasa III – Magdalena Babraj

Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w Konkursie Gminnym Kolęd i Pastorałek "Kolęduję Tobie Jezu moje serce" w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu, który odbędzie się 04 stycznia 2018 r. Zwycięzcom i opiekunom gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów.

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook