^Powrót na górę

„Rozwiń skrzydła 2017” - zakończenie projektu

  Została zakończona realizacja projektu „Rozwiń skrzydła 2017”. Projekt był skierowany do 17 najzdolniejszych uczniów z kl. IV i V Szkoły Podstawowej. Trwał od września do grudnia 2017 r. W trakcie realizacji projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach Koła Power i dwóch wyjazdach naukowych.
   Na spotkaniu podsumowującym uczniowie wraz z rodzicami obejrzeli prezentacje multimedialną będącą formą sprawozdania. Wszyscy otrzymali certyfikaty udziału w projekcie i pamiątkowe kubki ufundowane przez pana Stanisława Tabora – sołtysa wsi.
  Podczas tego spotkania nastąpiło również rozstrzygnięcie KONKURSU WIEDZY ZDOBYTEJ PODCZAS UCZESTNICTWA W PROJEKCIE i rozdanie nagród.
Gośćmi honorowymi byli:

  • Alina Słowik – prezes Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS
  • Danuta Duś - dyrektor szkoły
  • Stanisław Tabor – sołtys wsi.

   Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.
Ze szczególnym opisem działań projektowych i dokumentacją zdjęciową można się zapoznać na stronie http://zskrolowka.pl/projekt-rozwin-skrzydla-2017

         Projekt realizowały panie: Elżbieta Wołek i Katarzyna Góra

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook