^Powrót na górę

Powiatowe zawody w tenisie stołowym

30 stycznia chłopcy i dwa dni później dziewczęta z powiatu bocheńskiego rywalizowali indywidualnie i drużynowo w zawodach w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali Kapcia Gabriela, Marszałek Anna i Polek Lena oraz Chojecki Dawid, Dziedzic Robert i Łącki Wiktor. Nasze drużyny w rozgrywanych w grudniu zawodach gminnych zajęły drugie miejsca i zakwalifikowały się do zawodów powiatowych. W powiecie nie było już tak łatwo - nasza drużyna chłopców zajęła V miejsce. Mimo słabszych wyników naszych zawodników,  wrócili do domów bogatsi o kolejne doświadczenia, mogli bowiem zmierzyć się z najlepszymi z całego powiatu, którzy tenisa stołowego trenują profesjonalnie  w klubach sportowych.

New layer...
Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook