^Powrót na górę

Dzień Papieski 2018

18 maja 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski pod hasłem "Jan Paweł II przyjaciel młodzieży". W tym dniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akademii poświęconej świętemu Janowi Pawłowi. Była to godzina zadumy, refleksji  i modlitwy. Recytowane wiersze, teksty, filmy i słowa piosenek przeniosły nas pamięcią do tych chwil, w których Ojciec Święty spotykał się z młodzieżą, mówił do młodych, śpiewał z nimi.
  Wyjątkową atmosferę tego spotkania tworzyły pięknie utwory śpiewane podczas spotkań papieża z młodymi, wykonane przez  solistki i chór „Królewskie Słowiki”. Akademię przygotowała pani Małgorzata Makarewicz we współpracy z paniami: Katarzyną Adamczyk (cześć muzyczna), Ewą Cisak (dekoracja) oraz ks. Ziemowitem Kordasem i Dariuszem Badyla (prezentacja).

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook