^Powrót na górę

VI Piknik Rodzinny 2018

W piękne, słoneczne, niedzielne  popołudnie 3 czerwca w naszej szkole po raz kolejny odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Rodzina to siła”. Tradycyjnie piknik rozpoczął się meczem piłki nożnej uczniowie kontra rodzice i nauczyciele. W pięknym stylu młodzież pokonała starsze pokolenie wygrywając 6:3. Następnie, po sportowych emocjach przyszedł czas na występy artystyczne, które przygotowały przedszkolaki oraz uczniowie klas najmłodszych wraz z wychowawcami. I tak najmłodsi składali  życzenia dla mam,  a klasa czwarta dla wszystkich rodziców. Zerówka zatańczyła krakowiaka, a klasa piąta tańce nowoczesne. O „Grymaśnej Stokrotce” opowiedzieli uczniowie klasy pierwszej. Klasa druga prezentowała gimnastyczne akrobacje zachęcając wszystkich do zdrowego i aktywnego stylu życia. Nie zabrakło również pokazu mody letniej w wykonaniu uczniów klas trzecich. Uczennice klasy III gimnazjum zaprezentowały działalność Szkolnego Koła „Caritas” oraz rozlosowały trzy piłki dla uczestników ostatniej dobroczynnej akcji, która została przeprowadzona u nas w szkole. Na scenie zaprezentował się nasz szkolny teatrzyk „Kulturka” z przedstawieniem  „ Jeden dzień z życia Kiepskich”.  Mimo, iż z nieba padał deszcz młodzi aktorzy wspaniale bawili zebraną publiczność. Na zakończenie pokazów artystycznych wystąpiły talenty muzyczne naszej szkoły. Ostatnim punktem był bieg rodzinny a jego uczestnicy brali udział w losowaniu cennych nagród m.in. rowera górskiego.

Na pikniku było wiele innych atrakcji takich jak: pokazy strażackie, bajkowy kącik gier, zjeżdżalnia dmuchana, malowanie twarzy, tor przeszkód dla najmłodszych, pokazy udzielania pierwszej pomocy, zdjęcia z księżniczkami i Smokiem Wawelskim. Nie zabrakło także pysznych kiełbasek, lodów, ciast i frytek oraz lemoniady. Klasa II wraz z wychowawczynią tradycyjnie częstowała przybyłych gości zdrowymi przekąskami i napojami.

Było pięknie, kolorowo i pachnąco. Wesoły nastrój udzielał się tym najmłodszym i tym najstarszym. Wspólne przygotowanie tej imprezy przez uczniów, rodziców i nauczycieli pokazało, że  RODZINA TO SIŁA!

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook