^Powrót na górę

Piknik Rodzinny 2018 - Czas na podziękowania!

Piknik Rodzinny 2018 odbył się dzięki zaangażowaniu i pracy wielu osób. Ciężka praca i poświęcony czas zaowocowały wspaniałym wydarzeniem. Za każdą pracę, wsparcie, poświęcony czas i dobre słowo składamy podziękowania.
   Serdeczne dziękujemy sponsorom i darczyńcom. (Zostali oni umieszczeni w Menu Główne-> Przyjaciele Szkoły i Przedszkola). Piknik wsparły firmy i osoby prywatne. Szkoła otrzymała nagrody oraz fundusze. Fundusze zostały przeznaczone na zakup nagród do losowania.

WSPARŁY NAS NASTĘPUJĄCE FIRMY I INSTYTUCJE:

 • Firma MK-Bud Krzysztof  Mus
 • Firma ALEX, Paweł Rząsa
 • „Mus-Bruk” S.C Firma Brukarsko-Budowlana Andrzej Mus, Janusz Paduch
 • FHU RĘBI-LAS,  Adam Rębilas
 • Cukiernia „U Marysi”, Jan Gacek
 • Firma „GL-CAD” Łukasz Góra
 • Przedsiębiorstwo Usługowe „REM-BRUK” s.c. Andrzej Brzegowy, Kazimierz Kapcia, Krzysztof  Brzegowy
 • Firma „Tess-Bud” Stanisław Tabor
 • Zakład Posadzkarsko –Cykliniarski Andrzej Kupiec
 • Regina i Piotr Wielgus
 • Urząd Gminy Nowy Wiśnicz
 • Rodzice klasy II gimnazjum, którzy ufundowali pyszne przekąski i napoje na stoisku ze zdrową żywnością
 • Ksiądz proboszcz Józef Janus i ksiądz katecheta Ziemowit Kordas

Dziękujemy za ogrom pracy, jaką wykonały Mamy z Rady Rodziców Szkoły i Przedszkola. Zaangażowali do pracy i pomocy całe rodziny oraz znajomych.

Dziękujemy Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Królówki za przywóz  ławeczek, pokaz strażacki oraz za zapewnienie bezpieczeństwa podczas Biegu Rodzinnego.

Dziękujemy Policjantom z Komisariatu w Nowym Wiśniczu za czuwanie nad bezpieczeństwem. Dziękujemy Kapeli „Królewianie” za uświetnienie Pikniku oraz za całą wieloletnią współpracę.

Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za wypożyczenie namiotów.

Dziękujemy naszym Księżom za rozsiewanie pozytywnej energii.

Dziękujemy wszystkim Nauczycielom i Rodzicom, którzy przygotowali i prowadzili różne stoiska: grill, frytki, stoisko z lemoniadą, stoisko z kawą i pysznymi słodkimi smakołykami, stanowisko prozdrowotne, stoisko z lodami, napojami oraz czuwali nad dmuchańcami i torem przeszkód.

Dziękujemy Pani i Panu prowadzącym  imprezę, Panu Adamowi  za zorganizowanie meczu piłki nożnej, zmobilizowanie nauczycieli i rodziców Paniom przygotowującym wspaniałą dekorację na placu szkoły oraz Paniom przygotowującym pokazy i prezentacje  naszych uczniów.

Dziękujemy Paniom z obsługi szkoły, w szczególności pani Ani Dziedzic  za pomoc oraz czuwanie nad porządkiem i ładem w czasie trwania pikniku.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy złożyli dary w postaci: ciasteczek, wypieków, soków, owoców i warzyw, ogórków do kiełbasek, chleba, smalczyku.

Dziękujemy wszystkim Uczniom zaangażowanym w pomoc nauczycielom i rodzicom, nie tylko w Dniu Pikniku, ale również podczas wszelkich przygotowań. Uczniowie zaangażowali się w przygotowanie dekoracji, sceny, ławeczek i stołów, oprawę muzyczną, obsługę Biura Biegu, stanowisko prozdrowotne i I pomoc. Przygotowali wspaniałe występy i pokazy.

Przepraszamy za niedociągnięcia i niedogodności.

Liczymy na dalszą współpracę oraz wsparcie szkolnych inicjatyw, bo przecież ”Rodzina to siła”, a my jesteśmy wspaniałą szkolną rodziną.

Do zobaczenia w przyszłym roku!


Dyrektor Szkoły Danuta Duś

Wicedyrektor Agnieszka Pilarska

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook