^Powrót na górę

Zagłosuj na Szkołę!!!

  Zagłosuj na projekt, którego celem jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca, w którym młodzież z naszej miejscowości mogłaby spędzać czas przed i po lekcjach, a także w czasie przerw lekcyjnych. Dzięki środkom pozyskanym z projektu zostaną zakupione ławeczki, stół do ping ponga, szachy oraz krzewy i rośliny ozdobne. Ten plac powstanie przy szkole. Projekt jest realizowany przy współpracy z "PIASK-POL" EXPORT-IMPORT STANISŁAW TOTA Nowy Wiśnicz.

Jak głosować?
Sposób nr 1. Z komputera za 1 punkt
Wejdź na stronę www.herosiprzedsiebiorczosci.pl i po wybraniu GŁOSUJ wpisz Nowy Wiśnicz. Pierwszy projekt dotyczy naszej szkoły i nazywa się:
MIEJSCE REKREACJI I WYPOCZYNKU DLA MŁODZIEŻY
"PIASK-POL" EXPORT-IMPORT STANISŁAW TOTA, Nowy Wiśnicz

Sposób nr 2. Z telefonu z paragonem za 10 punktów
Jeden paragon możesz wykorzystać tylko raz. Paragon musi pochodzić ze sklepu Przedsiębiorcy, który zgłosił projekt, na który głosujesz, czyli ze sklepu Groszek w Królówce. Paragon do 15 zł to 5 głosów dla inicjatywy, a powyżej 15 zł - 10 głosów. Jak oddać głos z paragonem? 

1. Zrób zdjęcie paragonu, tak aby były widoczne wszystkie informację. Paragon musi być czytelny i widoczny w całości – pamiętaj, aby nie zasłonić żadnej informacji.
2.  Wyślij MMS-em pod nr telefonu 661 005 990. W wiadomości MMS powinno znajdować się tylko zdjęcie paragonu – bez komentarza i innych grafik.
3. Wyślij MMS. Twój głos po procesie weryfikacji zostanie doliczony do puli inicjatywy, na którą głosujesz. Do kwoty kwalifikującej paragon do wzięcia udziały w głosowaniu nie są wliczane artykuły alkoholowe i tytoniowe.
4. Do głosowania zaliczają się tylko paragony wydane w dniach 15.08 – 14.10.
Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook