^Powrót na górę

Mikołajki 2018

   6 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki. W tym dniu wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły byli ubrani w kolorze czerwonym, białym lub zielonym. Często uzupełnieniem całej stylizacji były czapki oraz opaski świąteczne. Podczas lekcji każdą klasę odwiedził Św.Mikołaj wraz z pomocnikami, którzy oceniali stroje uczniów oraz rozdawali słodkości. W tym dniu również można było "zostać Mikołajem" i pomóc innym osobom z Królówki np. przez kupienie czapki Mikołaja, pluszaka oraz wrzucenie pieniążka do puszki "Caritas". Kwota zebrana po odliczeniu kwoty  zakupu czapeczek to aż 457 zł. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i hojność  oraz gratulujemy pięknego ubioru. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 21 grudnia w trakcie koncertu kolęd. Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w następnym konkursie na "Najładniejszy wystrój świąteczny klasy", który odbędzie się 18 grudnia 2018 roku.

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook