^Powrót na górę

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu

W dniach od 5 do 8 grudnia 2018r, odbył się 25 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu gdzie Bartek zajął 2 miejsce.   Jest to jeden z najbardziej liczących się i prestiżowych konkursów w Polsce i jeden z ważniejszych w Europie odbywa się co dwa lata.  W konkursie brało udział ponad 100 uczestników z różnych krajów, podzielonych na 5 kategorii wiekowych. Bartek był w kategorii 2 do 13 lat.  W skład jury wchodzili wybitni profesorowie Ricardas Sviackevicius z Litwy, dr Eneasz Kubit, prof. Giorgio Dellarole z Włoch, prof. Predrag Janković z Czarnogóry, dr Grzegorz Palus. Do konkursów przygotowuje Bartka mgr Wiesław Kusion, dzięki jego pracy i doświadczeniu Bartek doskonali swoje umiejętności i może cieszyć się kolejnym sukcesem.

Pani Edyta Widełka

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.