^Powrót na górę

Koncert Kolęd w Kościele parafialnym w Królówce

W niedzielę 27 stycznia w Kościele parafialnym w Królówce odbył się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru szkolnego Królewskie Słowiki  oraz Wiśnickiego Kwartetu Smyczkowego.Wystąpiły również solistki Faustyna Gołdas, Joanna Wołek i Katarzyna Płachta , którym akompaniował na pianinie Maciej Adamczyk.Gościnnie wystąpiła Martyna Dymura, która wraz z Natalią Wielgus poprowadziły cały koncert.Warto przypomnieć, że w Wiśnickim Kwartecie Smyczkowym na altówce gra nasza uczennica Anna Wołowczyk. Wszystkim młodym wykonawcom gratuluję zaangażowania i pięknego występu. Dziękujemy również Ks. Proboszczowi Józefowi Janusowi za ciepłe przyjęcie naszych artystów.

Katarzyna Adamczyk

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.