^Powrót na górę

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KAZIMIERZU BRODZIŃSKIM ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 11.03.2019 roku o godz. 13 00 w naszej szkole, w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły miał miejsce Finał IV edycji Szkolnego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Brodzińskim. Adresatami konkursu byli uczniowie klas od IV Szkoły Podstawowej do III gimnazjum.

Do zmagań o zajęcie zaszczytnego I miejsca przystąpiło 24 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych ( 12 uczniów z kl. IV-VI SP oraz 12 uczniów z kl. VII, VIII SP i III gimnazjum), którzy w I etapie konkursu - eliminacje klasowe - zdobyli największą ilość punktów. Rywalizacja była bardzo wyrównana, więc aby wyłonić zwycięzców, konieczne było przeprowadzenie dogrywek.

Po dogrywce Komisja wyłoniła laureatów:
Klasy IV - VI Szkoły Podstawowej
I miejsce - Franciszek Rębilas kl. IVA
II miejsce - Oliwia Dziedzic kl. IVA
III miejsce - Małgorzata Brzegowa kl. V 

Klasy VII, VIII SP oraz kl. III gimnazjum
I miejsce - Martyna Kapcia kl. III gimnazjum
II miejsce - Faustyna Gołdas kl. III gimnazjum
III miejsce - Aleksandra Mączka kl. VIIA

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Komisja w składzie:
1. p. Danuta Duś -  Dyr. Szkoły Podstawowej w Królówce
2. p. Alina Daniec -  nauczyciel Szkoły Podstawowej w Królówce
3. p. Ewa Tobiasz - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Królówce

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook