^Powrót na górę

Mistrzostwo Powiatu i II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Siatkówce Chłopców

Do rywalizacji w zawodach powiatowych w tej dyscyplinie sportu swój udział zgłosiły szkoły (zwycięzcy eliminacji miejskich oraz gminnych):

  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bochni
  • Szkoła Podstawowa w Królówce
  • Szkoła Podstawowa w Jodłowce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bochni
  • Szkoła Podstawowa  Grabie
  • Szkoła Podstawowa Nieszkowice Małe
  •  Szkoła Podstawowa  Lipnica Murowana

Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy a chłopcy walczyli o miano Mistrza Powiatu Bocheńskiego oraz o awans do Zawodów Rejonowych.

Po bardzo dobrym początku i dwóch wygranych meczach w swojej grupie  nasi chłopcy awansowali do najlepszej  czwórki z pierwszego miejsca. W finale pokonaliśmy drużynę z Lipnicy Murowanej i ostatecznie wygraliśmy cały turniej.

Kolejnym etapem rozgrywek były Półfinały Wojewódzkie. Zawody rozegrane zostały w Krzeszowicach. Nasi chłopcy po zaciętych spotkaniach zajęli ostatecznie drugie miejsce. Zawody z kompletem punktów wygrała drużyna z Niepołomic. Naszym młodym siatkarzom dziękujemy za rywalizację i gratulujemy sukcesów.

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook