^Powrót na górę

Sukces w konkursie plastycznym „Malować jak… Matejko”

Na Konkurs Plastyczny "Malować jak... Matejko" zorganizowanym przez Szkołę  Podstawową w Kamionce Małej wpłynęło 128 prac z 9 szkół podstawowych (6 szkół z terenu gminy Laskowa oraz szkoły partnerskie z Lipnicy Murowanej, Królówki i Wojakowej). Tematem tegorocznej edycji konkursu były tradycje związane z obchodzonymi w naszym kraju świętami religijnymi (Temat konkursu "Tradycje - jakże my je kochamy")

W konkursie plastycznym wzięło udział pięcioro uczniów z naszej szkoły.  Czworo z nich zostało nagrodzonych.

Kategoria klas 2 - 4: Anna Krawczyk kl. IV - III miejsce,

Kategoria klas 5 - 8: Sandra Mrugacz kl. VI - I miejsce,

Wyróżnienie: Patrycja Gacek kl. V i Dominika Gacek kl. V

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.