^Powrót na górę

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Wreszcie upragnione wakacje. Rok szkolny zakończyliśmy 19 czerwca uroczysta Mszą Św. i akademią. Pani dyrektor Danuta Duś  wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz wyróżnienia w konkursach. 
Były też listy gratulacyjne dla rodziców i pożegnanie naszej pani kucharki -Pani Stanisławy. 
Wiele wzruszeń dostarczyło nam pożegnanie klasy III i 8, której uczniowie zostaną na długo w naszej pamięci.
Ja w tym miejscu chcę jeszcze raz podziękować, osobom które redagowały naszą szkolną stronę internetową i galerię szkolną oraz aniołkom ze Szkolnego Koła Caritas. Bez was droga młodzieży nie było by tego wszystkiego. Pozdrawiam.

Wszystkim: uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.