^Powrót na górę

Zbiórka Elektrośmieci

Uwaga Mieszkańcy! Do dnia 13.09.2019 r. tj. piątek trwa zbiórka elektrośmieci.  Firma Green Office Ecologic w ramach projektu „ Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” zapewnia nieodpłatny odbiór  elektrośmieci. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny  szkoła  w Królówce otrzyma bony na nagrody rzeczowe. Skorzystajmy z okazji  -  pozbądźmy się elektrośmieci(np. sprzęt RTV, monitory, laptopy, telefony, baterie). Oddając elektrośmieci wspieramy szkołę.

Elektrośmieci można składać obok „starej szkoły” w wyznaczonym miejscu, najlepiej w ostatnich dniach zbiórki. Można otrzymać Kartę Przekazania Odpadu (firmy, instytucje) jako dokument potwierdzający prawidłowe zagospodarowanie odpadu. Jeśli ktoś chce skorzystać z tej możliwości proszę zgłosić ten fakt w sekretariacie szkoły.

Wykaz wszystkich elektrośmieci, które odbiera firma Green Office Ecologic znajduje się w załączniku poniżej. Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do akcji.

Załącznik. Wykaz elektośmieci
Pozdrawiam
Katarzyna Góra

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.