^Powrót na górę

„Sprzątamy Świat”

   W dniu 23 września 2019 r. Szkoła Podstawowa w Królówce przystąpiła do akcji „Sprzątania Świata”. W akcji wzięli udział uczniowie wszystkich klas oraz przedszkolaki. Zebraliśmy 25 worków plastiku, 11 worków metalu, 11 worków papieru, 14 worków szkła oraz 14 worków  niesegregowanych odpadów. Po raz kolejny posprzątaliśmy naszą Królówkę. Dziękuję wszystkim uczniom, przedszkolakom oraz  nauczycielom i paniom z obsługi za sprawne przeprowadzenie akcji.

  W akcję Sprzątania Świata wspaniale wpisuje się również zbiórka elektrośmieci, która odbyła się w dniu 13.09.2019. Zebraliśmy telewizory, monitory, stare komputery, lodówki, baterie i dużo drobnego sprzętu elektrycznego. Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji.

Pamiętajmy!!!  Im bardziej będziemy dbać o nasze otoczenie tym piękniej będzie wokół i na dłużej zachowamy piękno i różnorodność  tego świata. Wspólnymi siłami damy radę…

Pozdrawiam pani Katarzyna Góra

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.