^Powrót na górę

Dzień Nauczyciela

 14 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Najpierw wszyscy przybyli odśpiewali hymn, następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która przywitała gości oraz złożyła życzenia pracownikom szkoły. Następnie wystąpiła Pani Burmistrz, która rozdała nagrody burmistrza Pani Katarzynie Adamczyk i Panu Dariuszowi Badyli oraz tytuł nauczyciela mianowanego księdzu Ziemowitowi Kordasowi. Dalej Pani Duś rozdała nagrody dyrektora dla wyróżniających się pracowników szkoły.

Po części oficjalnej nadszedł czas na część artystyczną w wykonaniu klasy szóstej. Uczniowie wręczyli wyróżnienia "Kaziki 2019" dla nauczycieli i pracowników obsługi, w różnych kategoriach. Każdy wyróżniony otrzymał tytuł w określonej kategorii, bo każdy nauczyciel jest mistrzem w swojej dziedzinie.
Po zakończonym apelu uczniowie dziękowali nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.