^Powrót na górę

MISTRZOSTWO POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni, w czwartek 17 października 2019r., gościła w swoich murach uczestniczki Zawodów Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci. 

Do rywalizacji o awans do kolejnego etapu rozgrywek – Zawodów Rejonowych (1/2 Finałów Wojewódzkich) zgłosiły się cztery zespoły – zwycięzcy eliminacji gminnych Powiatu Bocheńskiego Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a dziewczęta każdorazowo spędzały na parkiecie 2 x 7 minut

Nasza drużyna dziewcząt wygrała wszystkie mecze (nie tracąc żadnej bramki)  zajęła pierwsze miejsce  I tytuł  MISTRZYŃ POWIATU  BOCHEŃSKIEGO.  Gratulujemy i życzymy powodzenia w Półfinałach Wojewódzkich w Krzeszowicach.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.