^Powrót na górę

Koncert pt. „Moniuszko dla wszystkich”

Kolejne artystyczne emocje przeżyli nasi  młodzi artyści 29 października 2019 w ICE Kraków Congress Centre, gdzie  odbył się koncert pt. „Moniuszko dla wszystkich”,  na którym wystąpił:  Chór Królewskie Słowiki działający przy Szkole Podstawowej w Królówce pod dyrekcją Katarzyny Adamczyk .Koncert zgromadził ponad 400 wykonawców, którzy wystąpili przed niemal 1700-osobową publicznością. Na zakończenie koncertu wieńczącego obchody roku Moniuszkowskiego w Krakowie wszyscy uczestnicy wykonali  siarczystego mazura z opery „Straszny dwór”. Młodym śpiewakom akompaniowała Młodzieżowa Orkiestra Kameralna FRESCO SONARE pod dyrekcją Moniki Bachowskiej.

Organizatorami tego niezwykłego przedsięwzięcia było Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Wszystkim artystom gratulujemy wspaniałego występu!
Katarzyna Adamczyk

Zobacz podsumowanie z Koncertu "Moniuszko dla wszystkich"na Youtybe --> TUTAJ

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.