^Powrót na górę

Szkolny Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi"

 Dnia 29 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”. Celem konkursu było propagowanie pięknej polskiej poezji religijnej, kształtowanie żywego słowa oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej.

    Po burzliwej naradzie komisja wybrała następujących laureatów, którzy 4 grudnia br. będą reprezentowali nasza szkołę w Szkole Podstawowej w Nowym Wiśniczu:

 Klasa I - ucz. Magdalena Smoter,

 Klasa II – ucz. Emilia Fraczek,

 Klasa III – ucz. Miłosz Paduch.

Gratulujemy  i życzymy sukcesów.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.