^Powrót na górę

Mikołajki 2019

6 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki. W tym dniu wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły byli ubrani w kolorze czerwonym, białym lub zielonym. Często uzupełnieniem całej stylizacji były czapki oraz opaski świąteczne. Podczas lekcji każdą klasę odwiedził Św.Mikołaj wraz z pomocnikami, którzy oceniali stroje uczniów oraz rozdawali słodkości. W tym dniu również można było "zostać Mikołajem" i pomóc innym osobom z Królówki np. przez kupienie czapki Mikołaja. 
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i hojność  oraz gratulujemy pięknego ubioru. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 20 grudnia w trakcie koncertu kolęd. Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w następnym konkursie na "Najładniejszy wystrój świąteczny klasy", który odbędzie się 18 grudnia 2019 roku.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.