^Powrót na górę

Mikołaj w klasach I-III

Wyjątkowo wcześnie, w tym roku, zawitał Św. Mikołaj do najmłodszych dzieci z naszej szkoły, bo 3 grudnia. Pewnie dlatego, że znaleźliśmy go w kopalni w Bochni. Nie tylko otrzymaliśmy prezenty z rąk Św. Mikołaja, ale obejrzeliśmy spektakl pt." Kruszynka" teatru kukiełkowego Pinokio z Nowego Sącza, braliśmy udział w zajęciach plastycznych i robiliśmy łańcuchy na choinkę- każda klasa zabrała go ze sobą i ozdobi nim choinkę w klasie. Nie zabrakło też zabaw z elfami i dyskoteki. Bawiliśmy się wyśmienicie. Dodatkową atrakcją był zjazd kopalnianą windą prawie 200 m pod ziemię i spacer chodnikami najstarszej kopalni soli. Kopalnia w Bochni jest tak niedaleko, że pewnie zawitamy tam jeszcze nie raz.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.