^Powrót na górę

Zajęcia otwarte dla rodziców w klasie I

Dnia 26.11.2019r. w klasie pierwszej odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z edukacji plastyczno-technicznej. Celem zajęć było wykonanie ozdób choinkowych w stylu EKO na konkurs bożonarodzeniowy organizowany przez MOK w Nowym Wiśniczu. Dzieci oraz mamy bawiły się świetnie. Twórczość mam okazała się bardzo różnorodna. W oryginalny sposób cięły i montowały z plastikowych butelek skrzydła aniołów. Dzieci z radością malowały wykonane przez mamy postacie aniołów. Pokrycie białą farbą plastiku nie było zadaniem łatwym, dlatego malowanie musiało przebiegać w kilku etapach. Efekty tej pracy okazały się rewelacyjne. Świetnej zabawie towarzyszyły miłe rozmowy i ogromna radość. Dzieci były dumne z obecności rodziców w klasie i rezultatów wspólnej pracy. Wielką radość sprawiło dzieciom otrzymanie wyróżnienia klasy w konkursie. Należy dodać, że uczennica Wiktoria Wołek otrzymała nagrodę indywidualną - III miejsce.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.