^Powrót na górę

Zabawa andrzejkowa 2019

Z okazji zbliżających się "Andrzejek", 28 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa została zorganizowana przez najstarszych uczniów naszej szkoły- klasy 8. Bawili się młodsi i starsi uczniowie. Zabawę umilały wróżki, które bawiły się z dziećmi, organizując im różne atrakcje. Było: malowanie twarzy, dedykacje, serduszka, frytki i napoje. Uczniowie w rytmie znanych piosenek bawili się świetnie, jednak dla najbardziej aktywnych uczniów na koniec czekały nagrody w postaci bonów do wykorzystania w sklepiku szkolnym. Podczas zabawy klas 7-8 mieliśmy sposobność obchodzić urodziny dwóch jubilatek z klasy 8a. Dziękujemy wszystkim przybyłym  i zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych w naszej szkole.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.