^Powrót na górę

Koniec roku szkolnego 2019/2020. Wakacje!

Wreszcie upragnione wakacje. Rok szkolny zakończyliśmy 26 czerwca uroczysta Mszą Św. i rozdaniem świadectw. To zakończenie było niezwyczajne, bo i rok szkolny nie był zwyczajny. Nie było uroczystej akademii, tłumu uczniów, nauczycieli i rodziców. Nie było nagród wręczanych przez panią dyrektor najlepszym uczniom w szkole i przemówień przedstawicieli gminy.
Co było?... Ciche spotkania w klasach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Świadectwa i nagrody wręczane w rękawiczkach i pochwały wypowiadane stłumionym przez maseczki głosem. Radość, że przez chwilę mogliśmy się spotkać, My nauczyciele i Wy uczniowie.

I wreszcie było pożegnanie klas ósmych: 8A i 8B. Chwile wzruszeń, wspomnień i podziękowań za: konkursy, akademie, prace w sklepiku i samorządzie, reprezentowanie szkoły w chórze szkolnym i zawodach sportowych. Ostatnie spojrzenia, słowa i łzy w naszej szkole.
Wychowawcy i wszyscy nauczyciele życzą Wam szczęścia, gdziekolwiek zaprowadzi Was los i ścieżka dalszej edukacji.
Tutaj umieszczam link do prezentacji pożegnalnej klas ósmych wykonanej przez Julię Makarewicz- --> zobacz

Ja, w tym miejscu, chcę jeszcze raz podziękować, osobom które redagowały naszą szkolną stronę internetową i galerię szkolną oraz aniołkom ze Szkolnego Koła Caritas. Bez was droga młodzieży, nie było by tyle dobra wkoło nas oraz pamiątek do których zawsze można wracać. Dziękuję.

Cóż, pozostała Nadzieja, że nowy rok szkolny będzie zwyczajny, tak zwyczajny jak każdego 1 września. Nadzieja, że nauka będzie spotkaniem osób, nauczyciela i ucznia, młodości i doświadczenia, pasji i temperamentu. Z tą  nadzieją rozpoczynamy wakacje...

Wszystkim: uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy zdrowych, słonecznych wakacji i wielu spotkań, których tak bardzo brakowało w ostatnim czasie.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.