^Powrót na górę

V Piknik Rodzinny

W piękną, słoneczną niedzielę  4 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się V Piknik Rodzinny pod hasłem „Razem zdrowo i sportowo”. Atrakcji było co niemiara.
Impreza rozpoczęła się od przedstawienia „Na jagody” w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola w  Królówce. W tym dniu nasze przedszkolaki świętowały 10-lecie istnienia Filii Przedszkola Samorządowego z Nowego Wiśnicza w Królówce. Był wspaniały tort, życzenia i radosne świętowanie jubileuszu.
Ogromną popularnością cieszyły się rozgrywki sportowe w których brały  udział dzieci ze swoimi rodzicami, pokazy Straży Pożarnej i Policji.
Tradycyjnie zaprezentowały się stoiska ze zdrową żywnością, tor przeszkód i pierwsza pomoc. Pełną parą pracował grill,  stoiska z ciasteczkami, lodami i napojami. Dzieci świetnie bawiły się na dmuchanym zamku i zjeżdżalni oraz podczas malowania twarzy. Na scenie prezentowały się  młode talenty z naszej szkoły, które śpiewały, grały na instrumentach i tańczyły przed zgromadzoną publicznością. Całą imprezę uświetnił występ Kapeli Królewianie oraz szkolny teatrzyk „Kulturka”, który wystawił przedstawienie „Bzdurobajka”.    
Kulminacyjnym i najbardziej wyczekiwanym punktem programu był bieg rodzinny w którym wzięła udział imponująca liczba uczestników – 370  osób oraz  losowanie nagród za udział w biegu, rozgrywkach sportowych, torze przeszkód. Wiele cennych i atrakcyjnych nagród powędrowało do dzieci i rodziców, którzy wytrwali do końca spotkania.
Była to niedziela pełna wielu wrażeń i emocji, spędzona w radosnej, rodzinnej atmosferze. Cieszymy się, że tak wiele rodzin przybyło na nasz piknik, aby razem się cieszyć i spędzać niedzielne popołudnie. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok! 
    

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.