^Powrót na górę

Rozwiń skrzydła 2018

      W  Szkole Podstawowej w Królówce trzeci rok z rzędu jest realizowany projekt z serii  „Rozwiń skrzydła” autorstwa pani Elżbiety Wołek – nauczycielki matematyki. W tegorocznej edycji konkursu grantowego w ramach projektu „FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH – MAŁOPOLSKA LOKALNIE POŁUDNIE” Projekt „Rozwiń skrzydła 2018” znalazł się na 6 miejscu wśród pozytywnie ocenionych projektów w Subregionie I, którego operatorem  jest Fundacja ARTS, obejmująca miasto Nowy Sącz, powiat myślenicki, limanowski, nowosądecki, gorlicki, brzeski i bocheński. Projekt jest realizowany przez grupę nieformalną nauczycieli przedmiotów matematyczno – przyrodniczych.

      W ramach tego projektu prowadzone są w szkole zajęcia koła naukowego Power mające formę zajęć pozalekcyjnych dla 15 - osobowej grupy uczniów klasy V i VI zainteresowanych przedmiotami matematyczno – przyrodniczymi. Ponadto dla członków tego koła zostanie zorganizowany  wyjazd naukowy do Krakowa, podczas, którego uczniowie będą mogli zobaczyć ciekawe wystawy, brać aktywny udział w prelekcjach i specjalnych lekcjach zgłębiających wiedzę oraz oswajać się z naukami ścisłymi w ciekawy, atrakcyjny sposób.


Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.