^Powrót na górę

Srebrne Pasmo dla naszego chóru

We wtorek 8 czerwca nasz chór szkolny zdobył Srebrne Pasmo podczas Wojewódzkiego Konkursu Chórów projektu Akademia Chóralna -  Śpiewająca Polska, który odbył się w Europejskim Centrum Kultury im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.
Szanowne Jury, któremu przewodniczył prof. dr hab. Jan Jazownik oceniło bardzo wysoko  występ naszych chórzystów.
Cieszymy się bardzo, że mimo trudnego czasu pandemii, w której nasz chór spotykał się głównie na zajęciach on-line i po kilkumiesięcznej przerwie w publicznych występach udało się nam na nowo wspólnie pięknie zaśpiewać.
Dziękujemy Pani Dyrektor Danucie Duś za towarzyszenie nam w tym wydarzeniu i opiekę nad uczniami oraz  Julii Wójcik z Nowego Wiśnicza za piękny akompaniament i Anieli Oświęcimka za wsparcie altów.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.