^Powrót na górę

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

25 czerwca 2021 r. zakończył się w naszej szkole jeden z najtrudniejszych (z uwagi na pandemię) rok szkolny. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i  rodzice udziałem we Mszy św. dziękowali za ten trudny rok, prosząc o szczęśliwy wypoczynek wakacyjny dla wszystkich.  
W szkole uczniowie spotykali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, nie jak dotąd na szkolnych akademiach, aby odebrać promocyjne świadectwa i nagrody za szkolny trud.
W naszej szkole tylko klasa 8 spotkała się na korytarzu przed scena, aby odebrać cenzurki i pożegnać szkolne mury, wychowawców, koleżanki i kolegów. Od września zaczną naukę w nowych szkołach, życzymy im powodzenia.
Z pozostałymi klasami spotkamy się po wakacjach. Do zobaczenia 1 września w szkole!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.