^Powrót na górę

Uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Nowego Wiśnicza

W poniedziałek, 30 sierpnia br. w Sali Widowiskowej MOK w Nowym Wiśniczu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Nowego Wiśnicza,  w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Nowy Wiśnicz. Za wybitne wyniki w nauce stypendium to otrzymało trzech uczniów z naszej szkoły: Małgorzata Brzegowa, Miłosz Paduch, Karolina Pawlicka.

Z wybitne osiągnięcia artystyczne stypendium otrzymał Bartłomiej Widełka.

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy!

Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na stronie :
https://nowywisnicz.pl/2021/09/01/stypendia-burmistrza-nowego-wisnicza-za-ii-polrocze-2020-2021/

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.