^Powrót na górę

„Myślę, więc nie śmiecę”

Tradycyjnie wzorem lat ubiegłych Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce przystąpiła do akcji „Sprzątanie Świata – Polska  2021”. W tym roku udało się nam przeprowadzić akcję w terenie. Uczniowie klas I –VIII wraz ze swoimi opiekunami wyruszyli w teren,aby wspólnie posprzątać „nasz małą ojczyznę ”.

Akcja „Sprzątanie świata”  jest wspólną lekcją poszanowania środowiska jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów.

Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Myślę, więc nie śmiecę”i w myśl tego hasła pamiętajmy,że w tej akcji nie chodzi tylko o to, by sprzątać, ale o to, by nie śmiecić oraz poprawianie segregować śmieci. To najlepszy czas aby zastanowić się nad tym,co możemy zrobić dla naszej Planety. Czy segregujemy odpady? Czy rozmawiamy na temat naszego środowiska ?

Zróbmy coś razem dla naszej Planety!!!

Myślę, więc nie śmiecę. Myślę, więc dbam o naszą Planetę.

 Bardzo dziękuję za zaangażowanie uczniów i ich opiekunów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z przeprowadzonej akcji.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.