^Powrót na górę

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

         Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczyciel. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców.
  

Pani Dyrektor, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników. Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy radości z wykonywanego zawodu, przyzjemności z codziennego bycia z uczniami  i wychowankami.

Życzy Samorząd Szkolny!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.