^Powrót na górę

Mikołajki 2019

6 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki. W tym dniu wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły byli ubrani w kolorze czerwonym, białym lub zielonym. Często uzupełnieniem całej stylizacji były czapki oraz opaski świąteczne. Podczas lekcji każdą klasę odwiedził Św.Mikołaj wraz z pomocnikami, którzy oceniali stroje uczniów oraz rozdawali słodkości. W tym dniu również można było "zostać Mikołajem" i pomóc innym osobom z Królówki np. przez kupienie czapki Mikołaja. 
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i hojność  oraz gratulujemy pięknego ubioru. Zwycięzcy zostali ogłoszeni 20 grudnia w trakcie koncertu kolęd.
Następny konkurs na "Najładniejszy wystrój świąteczny klasy",  odbył się 18 grudnia 2019 roku.
W imieniu organizatorów:  Szkolnego Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego, dziękuję wszystkim za  piękne dekoracje, dobrą zabawę i przyłączenie się do akcji Caritasu.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook