^Powrót na górę

Dzień Dziecka w klasach I – III

Tegoroczne święto wszystkich dzieci rozpoczęliśmy od wesołych zabaw w poszczególnych klasach oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Następnie udaliśmy się na wycieczkę do Nowego Wiśnicza. W Parku 400 – lecia wzięliśmy udział w różnych aktywnościach przygotowanych przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Wiśniczu. Chętni uczniowie mogli wykonać latawce, wziąć udział w warsztatach praktycznych z czerpania papieru czy tworzenia balonowych zwierzaków. Dużą popularnością cieszyły się zabawy z bańkami mydlanymi, gry zręcznościowe oraz pokazy łucznictwa i szermierki a także możliwość samodzielnego zmierzenia się z łukiem czy bronią dawną. Kolejnym etapem naszej wycieczki był wiśnicki zamek, do którego udaliśmy się, aby obejrzeć przedstawienie pt. „Rufi - Rafi”. Bardzo podobało nam się to spotkanie z wesołym klaunem, który rozśmieszał nas nie tylko swoją osobą. Główny bohater spektaklu do kolejnych sztuczek zapraszał także widzów – mocno zdziwionych, zaskoczonych i niepewnych tego, co ich spotka. Nasz kolega za dzielny udział w zabawie z klaunem otrzymał od niego… kapustę. Pobyt na zamku zakończył się zakupem pięknych pamiątek z nim związanych. Do szkoły wróciliśmy bardzo zmęczeni po dniu pełnym zabaw i wrażeń, ale przede wszystkim uśmiechnięci i zadowoleni. Wycieczkę do Nowego Wiśnicza zaliczamy do bardzo udanych!

Wychowawczynie klas I - III

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.