^Powrót na górę

Mikołajkowa zabawa kl. II w GOkidz

Dzięki staraniom św. Mikołaja 8 grudnia 2021 r. odbyła się wycieczka klasy drugiej do Parku Rozrywki GOkidz w Krakowie.
Podczas dwugodzinnego pobytu w tym obiekcie uczniowie mogli ćwiczyć siłę, szybkość, wytrzymałość, refleks, logiczne myślenie i wiele innych umiejętności.
Do aktywności motywowała ich chęć uzbierania jak największej ilości punktów, dzięki którym mogli uzyskać żetony konieczne do skorzystania z niektórych atrakcji, np. przejażdżki gokartem. Podczas pobytu w parku uczniowie mieli okazję nie tylko do świetnej zabawy, ale także do rozwijania ogólnej sprawności fizycznej. Po dużej dawce ruchu i wrażeń drugoklasiści zmęczeni, ale zachwyceni i wdzięczni świętemu Mikołajowi za wspaniały prezent, wrócili do Królówki.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.