^Powrót na górę

Kolejne sukcesy szkolnego chóru

18 listopada nasz szkolny chór „Królewskie Słowiki” wystąpił w filharmonii krakowskiej podczas koncertu pt. „Bo my lubimy śpiewanie”. Podczas koncertu wystąpiły wszystkie chóry z małopolski uczestniczące w ogólnopolskim projekcie Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska 2022. Koncert składał się z dwóch części. W pierwszej części koncertu chóry prezentowały program dowolny a w drugiej przygotowane specjalnie na tą okazję piosenki z bajek, do których akompaniowała Orkiestra PSM I i II st. z Nowego Targu. Koncert był piękny, baśniowy i kolorowy. Radość ze wspólnego muzykowania była ogromna i pozostanie w naszych sercach na długo. Warto wspomnieć, że na scenie wystąpiło 14 chórów, w których śpiewa 450 młodych chórzystów, którzy pokazali słuchaczom, że lubią śpiewanie!Dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Pilarskiej i Pani Jolancie Jałowieckiej –Paruch za opiekę nad chórem podczas wyjazdu.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook