^Powrót na górę

Rozstrzygnięcie Konkursu Mikołajkowego

Pierwsze miejsce i tytuł  "Najlepiej Udekorowanej Klasy i Najlepiej Ubranych Uczniów" w Konkursie Mikołajkowym 2017 otrzymują:

  • w kategoria przedszkole i klasy 0-III: przedszkolaki i klasa I (prosimy  wychowawców o odebranie nagrody- cukierków i dyplomu)
  • w kategorii klas IV-VI: klasa 5 (prosimy wychowawców o odebranie dyplomu, nagroda jest dzień bez pytania, który klasa wybiera w okresie pierwszych dwóch tygodni stycznia i informuje o tym wychowawcę i nauczycieli)
  • w kategorii klas 7 i gimnazjum: klasa II gimnazjum (jak wyżej)

Wszystkim klasom i wychowawcom gratulujemy, wybór najlepszych był bardzo trudny, ponieważ zarówno sale jak i uczniowie pięknie tego dnia wyglądali.
Konkurs został zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas, przed konkursem sprzedano 100 czapeczek mikołajkowych i uzyskano ze sprzedaży kwotę 500 zł, która została przeznaczona na prezenty świąteczne dla osób potrzebujących z Królówki.
Dzięki tej akcji wszyscy uczniowie, którzy chcieli się przebrać i brali udział w konkursie stali się Mikołajami dla potrzebujących zgodnie z hasłem akcji "I ty zostań Mikołajem".
Ponadto członkowie Szkolnego Koła Caritas zorganizowali zbiórkę produktów spożywczych w sklepie u Janioła i Groszku. Zebrano kilkanaście kilogramów produktów.  Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom sklepów  u Janioła i Groszek za umożliwienie zbiórki produktów.
Dziękujemy księdzu proboszczowi Józefowi Janusowi i księdzu Ziemowitowi za ogłoszenie zbiórki na Mszach Świętych. Dziękuje pani Sylwii Tworzydło za organizacje konkursu, zbiórki i rozwiezienie darów do potrzebujących i Małgorzacie Makarewicz za pomoc w rozwiezieniu darów.
Obdarowano prezentami 14 osób.  Były to osoby samotne, zapomniane, ciężko chore lub w trudnej sytuacji materialnej.

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook