^Powrót na górę

Witaj Szkoło!

   Rok szkolny 2018/19 rozpoczęliśmy Mszą Świętą w naszym parafialnym kościele, gdzie zebrali się uczniowie wraz z rodzicami oraz grono nauczycielskie.
     Później wszyscy przeszli do szkoły, gdzie pani dyrektor Danuta Duś przywitała uczniów w nowym roku szkolnym i odczytała list Minister Edukacji Narodowej pani Anny Zalewskiej o zmianach w systemie edukacji w nadchodzącym roku szkolnym. Następnie obejrzeliśmy krótkie wystąpienie uczniów klasy V, dotyczące 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej przygotowane pod opieka pani Ewy Cisak. Oprawę muzyczną tworzyły pieśni patriotyczne wykonane przez wokalistki oraz chór szkolny Królewskie Słowiki pod opieką pani Katarzyny Adamczyk.
   Na zakończenie uczniowie wraz ze swoimi wychowami rozeszli się do klas na pierwsze powakacyjne spotkanie. 

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook