^Powrót na górę

Sukces na XXI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim

W piątek 22 marca 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Wojakowej odbyło się spotkanie Szkół Partnerskich biorących udział w projekcie „Aktywni w szkole – aktywni w regionie”, w tym również przedstawicieli naszego Samorządu Uczniowskiego.

Celem spotkania było rozstrzygnięcie XXI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Józefa Kossakowskiego pt. „Fraszka inspirowana twórczością i działalnością Kazimierza Brodzińskiego…”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej.

W tym roku po raz pierwszy zaproszono  uczniów szkół podstawowych do udziału w tym konkursie. Startowali w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV – VI oraz klas VII – VIII.

Mamy zaszczyt poinformować, iż w kategorii uczniów klas VII – VIII laureatami konkursu zostali nasi uczniowie. Maciej Zagórski, uczeń klasy VIII, zdobył miejsce pierwsze, a Maksymilian Paduch, uczeń klasy VII a, miejsce drugie.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Copyright © 2013. ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRÓLÓWCE Rights Reserved.


Facebook