^Powrót na górę

XIX Piknik Geograficzny

Dnia 24.05.2019r. odbył się już XIX Piknik geograficzny organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w tym konkursie. Polegał on na napisaniu testu geograficznego, a następnie znalezieniu 24 punktów zaznaczonych na mapie topograficznej Tarnowa w 2 godziny. Była to świetna zabawa i jednocześnie sposób na sprawdzenie naszych umiejętności w terenie. Nie zajęliśmy żadnego znaczącego miejsca, ale doświadczenie zostanie na przyszłość. Na zakończenie było spotkanie z Tomaszem Zubilewiczem znanym prezenterem pogody, który opowiadał o pasji podróżowania oraz swojej drodze do pracy w telewizji.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.