^Powrót na górę

Targi Edukacyjne i Dzień Otwarty w I LO w Bochni

  Nasze Targi Edukacyjne rozpoczęliśmy od wizyty w bocheńskim Ekonomiku. Poznaliśmy profile i zawody: technika hotelarstwa, technika obsługi turystycznej, kucharza, technika żywienia i usług gastronomicznych. Pizza wypiekana przez kucharzy z Ekonomika była bardzo smaczna.
  Potem udaliśmy się do I LO, które odwiedziło prawie 1500 gimnazjalistów, zwiedzając wystawy i stoiska przygotowane przez szkoły średnie powiatu bocheńskiego. Było w czym wybierać i czego posmakować. Gimnazjaliści zwiedzali szkołę i zapoznawali się z profilami szkoły.
  Ostatnią szkołą, którą odwiedziliśmy było II LO w Bochni, gdzie również przyglądaliśmy się proponowanym profilom, zwłaszcza humanistycznemu i sportowemu.
  Myślę, że każdy z gimnazjalistów mógł znaleźć coś dla siebie: zobaczyć szkołę, porozmawiać z uczniami i nauczycielami, poznać profile kształcenia i dowiedzieć się wiele o zawodach. Mam nadzieję że wyjazd na Targi Edukacyjne, pomoże w wyborze dalszej ścieżki kształcenia naszych uczniów.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.