^Powrót na górę

Andrzejki 2023

   Dnia 30 listopada 2023r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Od godz. 11.40 do 13.15 bawiły się dzieci z młodszych klas. Zabawę umilały im różne atrakcje min. wizyty u wróżek, malowanie twarzy, serduszkowe życzenia i szkolny sklepik. Mamy z Rady Rodziców proponowały frytki i popcorn.
   O godz.14.00 zabawę rozpoczęli uczniowie z klas 4- 6. W tej części dyskoteki także można było poznać swoją przyszłość, przepowiadały ją nasze niezawodne wróżki. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też gorący bufet. O 16.00 uczniowie rozeszli się do domów. Właśnie wtedy swoją zabawę rozpoczęli najstarsi uczniowie z klasy 7 i 8. Nasi didżeje zadbali o to, aby na zabawie nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Wszyscy bawili się wesoło, humory dopisywały, a sklepik i bufet zapewniał napoje i smaczne przekąski.
  
Serdecznie dziękujemy wszystkim przygotowującym zabawę: uczniom z klasy 8, obsłudze sklepiku z klasy 7 i szczególnie kochanym mamom z Rady Rodziców, które poświęciły kilka godzin pracy w kuchni.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook