^Powrót na górę

Oficjalnie mamy Szkolne Koło Caritas

  Z dumą i wielką radością informujemy, że w naszej szkole powstało Szkolne Koło Caritas Diecezji Tarnowskiej, oficjalnie powołane do istnienia decyzją Dyrektora Caritas Diecezji Tarnowskiej z dnia 26 września 2017 r.
  Opiekunami Koła są: pani Sylwia Tworzydło i pan Dariusz Badyla, a opiekunem duchowym ks. mgr Ziemowit Kordas.
  Koło jest katolicką organizacją uczniowską, która włącza się, na zasadzie wolontariatu w działalność charytatywną, opiekuńczą i wychowawczą prowadzoną przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Koło przyczynia się do kształtowania i umacniania wśród uczniów postawy miłości chrześcijańskiej oraz służy praktykowania miłości bliźniego w naszej szkole i Parafii. Członkami koła są uczniowie klasy gimnazjalnych, ale zapisać się może każdy uczeń, do czego serdecznie zachęcamy. Zapraszamy do śledzenia zakładki pt. Szkolne Koło Caritas, znajdującej się na stronie internetowej szkoły. Publikujemy tam informacje o naszych akcjach.

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.