^Powrót na górę

Wielkanocna akcja Szkolnego Koła Caritas

Szkolne Koło Caritas po raz trzeci zorganizowało świąteczną zbiórkę darów w sklepach Groszek i Delikatesach Premium w Królówce.  Zebrano kilkanaście kilogramów produktów, którymi obdarowano 16 -17 kwietnia,  10-stu  samotnych seniorów z Królówki. Seniorzy otrzymali po dwie reklamówki produktów spożywczych.
Dziękujemy właścicielom Państwu Stanisławowi i Renacie Tota ze sklepu Groszek oraz Pani Annie Janioł właścicielowi sklepu Delikatesy Premium oraz pracownikom tych sklepów, za zebranie produktów spożywczych w sklepach
Dziękujemy księdzu proboszczowi Józefowi Janusowi i księdzu Ziemowitowi Kordasowi za ogłoszenie zbiórki na Mszach Świętych.   

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook