^Powrót na górę

Sukcesy sportowe naszych uczniów

    W ostatnich dniach uczennice i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych w czwórboju lekkoatletycznym oraz w zawodach w piłce nożnej chłopców.
   Drużyna chłopców w składzie (Polek Nikodem, Mus Oliwier, Marszałek Jakub, Fronczek Filip, Osika Miłosz, Sieja Lukasz, Kapcia Bartłomiej, Gawąd Arkadiusz i Wołek Bartłomiej), wywalczyła Drugie miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej.
   W czwórboju lekkoatletycznym drużyna dziewcząt w składzie (Komasa Łucja, Kufta Julia, Drożdż Wiktoria, Tworzydło Wiktoria, Dziedzic Oliwia, Babraj Magdalena, Wielgus Amelia) Zajęły pierwsze miejsce w zawodach powiatowych i uzyskały awans do finałów wojewódzkich.
   Drużyna chłopców w składzie (Polek Nikodem, Mus Oliwier, Marszałek Jakub, Osika Miłosz, Sieja Lukasz, Wołek Bartłomiej i Gawąd Arkadiusz) wywalczyła drugie miejsce i awans do finałów wojewódzkich.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.