^Powrót na górę

Sukcesy naszego ucznia!

Na koniec roku szkolnego chcemy pogratulować Bartłomiejowi Widełka uczniowi klasy 7 wspaniałych sukcesów na konkursach akordeonowych.

W dniu 5-7 maja 2021 Bartek brał  udział w 19 Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych w kategorii do 16 lat, gdzie zdobył  wyróżnienie. Był to konkurs o zasięgu ogólnopolskim. Następnie w Międzynarodowym konkursie w  Czechach - Czech Accordion Online Competition w Ostrawie  w kategorii do 14 lat zdobył 1 miejsce. W dniach 2-6 czerwiec odbył się 9 Festiwal Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva’’ im.prof. Jerzego Jurka gdzie zdobył wyróżnienie a w dniach  9-11 czerwiec odbył się 2 Płocki Konkurs Akordeonowy „Fermata” gdzie zdobył 2 miejsce. Wszystkie konkursy odbyły się w systemie on- line.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Katarzyna Adamczyk.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.