^Powrót na górę

Pożegnanie Bartłomieja

Drodzy Nauczyciele i koledzy, chciałbym się z Wami pożegnać. Pragnę poinformować, że odchodzę ze szkoły w Królówce. Naukę będę kontynuował w Przemyślu w jednej z najbardziej prestiżowych szkół akordeonowych w Polsce.
Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim nauczycielom za wsparcie wyrozumiałość i przekazaną wiedzę. W szczególności Pani wychowawczyni Ewie Cisak i każdemu nauczycielowi z osobna z poszczególnych przedmiotów. Księdzu Ziemowitowi Kordasowi,  Panu Dariuszowi Badyla i Arturowi Polek, Pani Eli Wołek,  Katarzynie Adamczyk, Małgorzacie Makarewicz, Teodozji Wołowczyk,  Agnieszce Karasińskiej,  Agnieszce Preis-Wątroba,  Anecie Łąckiej, Karolinie Cierniak-Zuzia,  Bogusławie Brzegowej. Dyrekcji – Pani Danucie Duś i Agnieszce Pilarskiej,  Pani pedagog Jolancie Jałowieckiej – Paruch oraz Paniom z obsługi.
Mam nadzieję że w nowej szkole spotkam równie wspaniałych nauczycieli. Dziękuję również wspaniałym koleżankom i kolegom z klasy.

Bartek Widełka

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.